خانه / پیچ و مهره / رول بولت هیلتی hsl | قیمت فروش رول بولت در تهران

رول بولت هیلتی hsl | قیمت فروش رول بولت در تهران

Bolt Roll Sales Price in Tehran

رول بولت قطعه ای است دارای چهار قسمت که اولین بار توسط برند هیلتی معرفی شد. هدف از تولید این قطعه نصب اجزای فلزی بر روی سطوح مختلفی همچون بتن، سنگ و … است.

رول بولت در چندین نوع در جهان تولید می گردد که رول بولت هیلتی hsl از پرکاربرد ترین آن هاست.

اگر شما هم به دنبال قیمت این قطعه هستید، ما در این مقاله قیمت فروش رول بولت در تهران را به شما عرضه خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

contact-bolts

انواع کاشت رول بولت و انکر بولت هیلتی

معانی انکر بولت و رول بولت بسیار شبیه هم هست و در بعضی موارد به جای یکدیگر به کار برده می شوند اما می توان گفت، رول بولت نوع ویژه ای از انکر بولت است.

رول بولت دارای یک قسمت پیچ با انتهایی مخروطی شکل، یک استوانه ی شیار دار به همراه پیچ و واشر است رول بولت در سطوح مختلف بتن، سنگ و .. کاشته می شود تا قطعه ی دیگری را در سطح مادر اتصال دهد.

انکر بولت دو نوع شیمیایی و مکانیکی دارد که بعضی از انواع آن به قدری ساز و کار پیچیده ای دارند که تنها توسط شرکت هیلتی تولید می شوند.

برای توضیح کاشت انکر بولت به صورت کوتاه می توان گفت پس از ایجاد سوراخ در سطح بتنی یا سنگی، انکر داخل آن قرار گرفته، محکم شده و سپس می توانند هر نوع پیچ یا قطعه ی رزوه  را در خود نگه دارد.

HSL-3 Heavy Duty Bolt Roll from Hilty Brand

رول بولت فوق سنگین HSL-3 از برند هیلتی

برند هیلتی از جمله برند های نام آشنا در تولید انواع رول بولت و انکر بولت است. برخی از انواع رول بولت ها دارای پیچیدگی هایی هستند که تنها شرکت هی معدودی اقدام به تولید آن ها می کنند.

البته ممکن است برند های دیگری هم این قطعات را بزنند اما آلیاژ به کار رفته در آن متفاوت با برند هیلتی است و همین موضوع کیفیت متفاوتی را به وجود می آورد و در نهایت در نیتجه ی کار تقاوت قابل ملاحظه ای را خواهیم دید.

رول بولت های فوق سنگین برای موارد خاصی که وزن بار نسبتا زیادی متحمل رول بولت می شود استفاده می گردد. در این نوع، باید رول بولت توانایی نگه داری وزن زیاد را در خود داشته باشد پس برند هیلتی می تواند بهترین گزینه باشد.

رول بولت سر شش گوش H.S.l

رول بولت انواع مختلفی دارد مثل غلاف معمولی یا غلاف کوتاه، سقفی، پروانه ای، شش گوش و … نوع سر شش گوش آن همان طور که از اسمش پیداست در قسمت سر آن به صورت شش گوشه است.

از این رول بولت برای بار های متوسط استفاده می کنند و در سطوحی که کمترین ترک را داشته باشد.

در میان رول بولت های مختلف، رول بولت hsl میتواند تضمین کننده یکیفیت خود باشد زیرا امتحان خود را پس داده است.

Import hills Bolt rolls

واردات رول بولت هیلتی

همان طور که اشاره شد رول بولت ها دارای انواع متفاوتی هستند که از بار های سبک تا سنگین را تحمل می کنند.

بعضی از رول بولت ها در تولید آلیاژ مخصوص خود را دارا هستند که حین کار، صدمه ای به ان ها وارد نشود و دو قطعه محکم در جای خود ثابت شوند.

برخی شرکت های متاسفانه از متریال با کیفیت استفاده نکرده و یا آلیاژ را تغییر می دهند که همین امر از کیفیت کار بسیار می کاهد و افراد را دچار مشکلاتی می کند.

بهترین راه رو آوردن به برند معتبری است که امتحانش را پس داده و قابل اعتماد است.

برند هیلتی در تولید انواع رول بولت ها نامی آشنا دارد و معروفیت آن به دلیل تولید قطعات با کیفیت و تضمیین شده است.

شرکت ما با سابقه ی طولانی اقدام به واردات رول بولت هیلتی و توزیع آن به سراسر کشور می کند تا نیاز هم وطنان را مرتفع نماید.

اگر شما نیز به دنبال خرید رول بولت هیلتی هستید یا نیاز به مشاوره در این زمینه دارید هم اکنون با شماره های زیر تماس حاصل نمایید تا ما به صورت رایگان به شما کمک کنیم و مشکل را حل نماییم.

البته برای ثبت سفارش های خود نیز می توانید با ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیجی بولت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125210958
آدرس کانال: digibolts@
پست الکترونیکی: ipichco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پیچ و مهره آهنی

خرید پیچ چپ گرد | فروش پیچ با ارزان ترین قیمت

پیچ ها در دو دسته ی کلی راست گرد و چپ گرد قرار دارند اما …